Cart 0 0,00
Kariera

Kariera

Praca na pełen etat
Praca na umowę zlecenie

Trener Personalny

Kariera w Fit&Fizjo Studio! Pracuj z nami jako Trener personalny w Gdańsku!

Opis Stanowiska:

Pracuj z nami jako trener personalny w Gdańsku!

Z powodu dynamicznego rozwoju, poszukujemy entuzjastycznych i profesjonalnych trenerów personalnych, którzy z czasem będą również prowadzić treningi grupowe. Jeżeli jesteś pasjonatem sportu i pragniesz dzielić się swoją pasją, motywując innych do osiągania ich celów fitness, to miejsce jest dla Ciebie!

Czego oczekujemy?

Co oferujemy?

Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu i mieć realny wpływ na poprawę jakości życia naszych klientów, nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Dołączając do nas, stajesz się częścią czegoś większego – społeczności, która inspiruje, wspiera i pomaga innym w osiąganiu ich celów zdrowotnych i kondycyjnych. Jesteśmy więcej niż tylko miejscem pracy; jesteśmy rodziną, która wzajemnie się wspiera i motywuje.

Artur
artur cybulski podpis

Fit&Fizjo Studio to więcej niż tylko przestrzeń do treningów – to miejsce, które wspiera Twoją misję jako trenera personalnego. Dołącz do naszej społeczności i razem zbudujmy silniejszy, zdrowszy Gdańsk!

Fit&Fizjo Studio Gdańsk - Twoje Studio, Twoje Zasady, Twój Sukces!

Informacje Kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Nasz zespół jest gotowy, aby udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji oraz wsparcia.

Lokalizacja

Gospody 19a 80-340 Gdańsk, Żabianka

Telefon

( +48 ) 690-882-814

kontakt@fitfizjoteam.pl

Godziny Pracy

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 21:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00

Koszyk
Twój koszyk jest pusty.

Wygląda na to, że jeszcze się rozglądasz.