Trener personalny Gdańsk

PIERWSZA WIZYTA WRAZ
Z KONSULTACJĄ WSTĘPNĄ TYLKO 30 ZŁ

Pojedynczy trening personalny:

Czas trwania: około 60 minut
Cena: 120 zł

ZAJĘCIA GRUPOWE

 

Karnet Turbo (12 wizyt) ……………….220 zł/m-c
Karnet Efekt (8 wizyt )………………….160 zł/m-c

 

Pakiet Fit Mini:

8 treningów personalnych
Cena: 850zł

Pakiet Fit Mini Plus:

8 treningów personalnych + 4 zajęcia grupowe
Cena:
950 zł

Pakiet Fit Standard:

12 treningów personalnych
Cena: 1150zł

Pakiet Fit Standard Plus:

12 treningów personalnych + 4 zajęcia grupowe
Cena: 1250złTrener personalny Gdańsk Chcesz lepiej poczuć się w swoim ciele, pozbyć się nadprogramowych kilogramów, wymodelować sylwetkę, skorygować wady postawy lub poprawić ogólną kondycję? Z nami wyznaczenie konkretnych celów i ich realizacja stanie się o wiele prostsza. Doświadczony trener personalny w Gdańsku specjalnie dla Ciebie ułoży indywidualny plan ćwiczeń, zadba o ich prawidłowe wykonywanie i zachęci do pracy nad sobą. Treningi pod czujnym okiem fachowca są nie tylko perfekcyjnie dopasowane do konkretnego celu, ale i bezpieczne. Skuteczność ćwiczeń i regularnie osiągane rezultaty to najlepsza motywacja do dalszego podejmowania dalszych wyzwań. Nasz personalny trener zadba, aby Twój zapał do zmiany trybu życia na zdrowszy i bardziej aktywny szybko nie wygasł.

Trener personalny Gdańsk – osiągnij swój cel z Fit&Fizjo Team

W Fit&Fizjo Team zadbamy, aby Twoja metamorfoza szybko wyszła spoza sfery marzeń i stała się faktem dokonanym. Zaskocz swoje otoczenie idealną sylwetką i daj sobie szansę na dobre samopoczucie, lepszą kondycję i zdrowie. Nasz zespół tworzą certyfikowani trenerzy personalni, dla których sport i zdrowy styl życia stanowią nie tylko pracę, ale i prawdziwą pasję. Swoim entuzjazmem zarażamy wszystkich Klientów. Gdańsk to główne tereny działalności naszych pracowników, którzy pomagają osobom w różnym wieku zmieniać swoje podejście do ćwiczeń. 60 minutowe treningi pod okiem trenera są dopasowane do celu, kondycji oraz potrzeb i możliwości ćwiczącego. Każde spotkanie obejmuje nie tylko indywidualnie opracowany plan treningowy, ale także rozgrzewkę i stretching po ćwiczeniach. Szczególną uwagę przykładamy do doboru ćwiczeń, które z czasem dla naszych Klientów z obowiązku zmieniają się w dobrą zabawę prowadzącą do upragnionego celu. Trening w pozytywnej atmosferze to przepis na sukces i uniknięcie szybkiego spadku motywacji. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie Ci nie tylko osiągnąć, ale i utrzymać efekty.

Trener personalny Gdańsk – co oferujemy?

Trener personalny w Gdańsku lub Sopocie z Fit&Fizjo Team pomoże Ci rozbudzić motywację do działania, odzyskać energię i poprawić samopoczucie. Indywidualnie opracowany plan będzie zawierać ćwiczenia najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb oraz kondycji. Dodatkowo przekażemy Ci wskazówki żywieniowe. Prowadzimy treningi pozwalające na:
  • pozbycie się dodatkowych kilogramów i redukcję tkanki tłuszczowej,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • rozbudowę masy mięśniowej,
  • korektę wad postawy,
  • poprawę samopoczucia,
  • wzmocnienie głębokich partii mięśni, które odpowiadają za prawidłową postawę ciała (Core),
  • poprawę kondycji i wytrzymałości,
  • stabilizację osiągniętych efektów (treningi funkcjonalne i stabilizujące).
Nasz trener personalny może pomóc Ci przygotować się do testów przeprowadzanych podczas naboru do policji lub służb wojskowych. Polecamy również w 100% bezpieczne treningi dla dzieci i młodzieży.

Personalny trener Gdańsk – bezpieczne i skuteczne ćwiczenia

Każdy plan treningowy będzie idealnie dopasowany do celu, który chcesz osiągnąć. Wykwalifikowani trenerzy posiadają specjalistyczną wiedzę o metodach ćwiczeń, które pozwalają doskonalić kształtowanie sylwetki. Już po miesiącu powinieneś odczuć pierwsze efekty intensywnego treningu. Twój personalny trener będzie czuwał nie tylko nad każdym etapem opracowanego harmonogramu, ale także bezpieczeństwem. Skoryguje ewentualne błędy, które mogłyby prowadzić do nieprzyjemnych kontuzji lub przyczynić się do kształtowania nieprawidłowej postawy ciała. Zajmie się także profesjonalnym pomiarem efektów ćwiczeń.

TRENING PERSONALNY

Trening pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. Są to 60 min treningi pod okiem trenera personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od twojej kondycji, potrzeb oraz możliwości. Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu, a także stretchingu po ćwiczeniach. Dzięki treningowi personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w efektywny i bezpieczny sposób. Regularne monitorowanie postępów i kontakt z trenerem pozwoli ocenić progres treningowy, a przede wszystkim utrzymać motywację, która zostanie przekuta w widoczne i odczuwalne efekty.  
Trener personalny to ktoś, kto planuje i kontroluje aktywność fizyczną klientów. Udzielają wskazówek i instrukcji w zależności od celów i potrzeb klienta. Trenerzy osobiści zajmują się przekształcaniem życia klientów, sprawiając, że są sprawni i zdrowi. Korzystają z różnych narzędzi i technik, aby motywować i zachęcać do zdrowych i aktywnych zmian stylu życia.  

trening personalny gdańsk

trener personalny gdańsk

trenerka personalna gdańsk

trening personalny w gdańsku

trener personalny w gdańsku

trenerka personalna w gdańsku

konsultacje treningowe gdańsk

plan treningowy gdańsk

plany treningowe gdańsk

trening personalny opinie gdańsk

trening personalny cennik gdańsk

trener personalny opinie gdańsk

trener personalny cennik gdańsk

trening personalny opinie w gdańsku

trening personalny cennik w gdańsku

trener personalny opinie w gdańsku

trener personalny cennik w gdańsku

Trenerzy osobiści zazwyczaj pracują z jednym lub kilkoma klientami na raz, nadzorując ich rutynowe treningi, ucząc ich umiejętności, takich jak znoszenie trudnych ćwiczeń, strategie odchudzania, radzenie sobie ze stresem i utrzymywanie poziomu sprawności po pomyślnym ukończeniu ćwiczenia program. Trenerzy osobiści pracują z klientami nad zindywidualizowanymi programami, które obejmują plany żywieniowe, schematy ćwiczeń, kwestie zdrowotne, takie jak redukcja stresu i techniki relaksacyjne. Pomagają również we wsparciu społecznym w trudnych chwilach poprzez doradztwo i sesje terapeutyczne. Trenerzy personalni to ci, którzy pomagają nam w uzyskaniu formy fizycznej i psychicznej. Pomagają nam żyć zdrowiej. Trener personalny może pomóc Ci nie tylko schudnąć, ale także utrzymać zdrową dietę i rutynę ćwiczeń. Trenerzy osobiści to profesjonaliści w pomaganiu ludziom w osiąganiu ich celów fitness. Mogą przepisać określoną rutynę treningową lub zaplanować dietę dla swoich klientów. W dzisiejszych czasach opieka zdrowotna się zmienia i staje się bardziej przystępna cenowo. trening personalny gdańsk trener personalny gdańsk trenerka personalna gdańsk trening personalny w gdańsku trener personalny w gdańsku trenerka personalna w gdańsku konsultacje treningowe gdańsk plan treningowy gdańsk plany treningowe gdańsk trening personalny opinie gdańsk trening personalny cennik gdańsk trener personalny opinie gdańsk trener personalny cennik gdańsk trening personalny opinie w gdańsku trening personalny cennik w gdańsku trener personalny opinie w gdańsku trener personalny cennik w gdańsku Bardzo łatwo jest mówić o znaczeniu osobistego trenera io tym, co robi dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Trener osobisty prowadzi Cię przez cały trening i ustala plan zgodnie z Twoimi celami. Zapewniają również motywację i wsparcie podczas programów odchudzania. Trenerzy osobiści odgrywają kluczową rolę w pomaganiu ludziom w uzyskaniu zdrowia i zachowaniu ich zdrowia, zapewniając im spersonalizowane usługi. Niektórzy trenerzy osobiści świadczą również usługi dla dzieci, ucząc je, jak być aktywnym poprzez gry i sesje edukacyjne. Trenerzy personalni są istotną częścią zdrowia i sprawności. Pomagają ludziom dokonywać zdrowych zmian w stylu życia i zwykle pracują na siłowniach lub w studiach treningu osobistego. Trener osobisty będzie w stanie odkryć i rozwiązać podstawowe przyczyny Twoich problemów i pomóc Ci znaleźć rozwiązania. Trener personalny to ktoś, kto pomaga ludziom zmienić swoje życie poprzez motywację, ćwiczenia i odżywianie. Trener personalny współpracuje z klientem, aby określić jego potrzeby i cele związane ze stylem życia.