fbpx
Trenerzy personalni

Trenerzy personalni

Phone:690882814
Address:Gdańsk, ul. Gospody 19 A

PROFILE

Trenerzy

Pod bacznym okiem naszych trenerów osiągniesz zamierzone cele znacznie szybciej. Dodadzą Ci motywacji i wskażą właściwy kierunek. Zmiany z nimi są łatwiejsze do przejścia, dzięki doświadczeniu jakie zdobyli przez lata treningów z podopiecznymi jak i własnej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki.


Artur Cybulski - właściciel
Andrzej
Daniel
Mateusz
Ewa

Trener personalny Gdańsk, Sopot

Chcesz lepiej poczuć się w swoim ciele, pozbyć się nadprogramowych kilogramów, wymodelować sylwetkę, skorygować wady postawy lub poprawić ogólną kondycję? Z nami wyznaczenie konkretnych celów i ich realizacja stanie się o wiele prostsza. Doświadczony trener personalny w Gdańsku i Sopocie specjalnie dla Ciebie ułoży indywidualny plan ćwiczeń, zadba o ich prawidłowe wykonywanie i zachęci do pracy nad sobą. Treningi pod czujnym okiem fachowca są nie tylko perfekcyjnie dopasowane do konkretnego celu, ale i bezpieczne. Skuteczność ćwiczeń i regularnie osiągane rezultaty to najlepsza motywacja do dalszego podejmowania dalszych wyzwań. Nasz personalny trener zadba, aby Twój zapał do zmiany trybu życia na zdrowszy i bardziej aktywny szybko nie wygasł.

Trener personalny Gdańsk – osiągnij swój cel z Fit&Fizjo Team

W Fit&Fizjo Team zadbamy, aby Twoja metamorfoza szybko wyszła spoza sfery marzeń i stała się faktem dokonanym. Zaskocz swoje otoczenie idealną sylwetką i daj sobie szansę na dobre samopoczucie, lepszą kondycję i zdrowie.

Nasz zespół tworzą certyfikowani trenerzy personalni, dla których sport i zdrowy styl życia stanowią nie tylko pracę, ale i prawdziwą pasję. Swoim entuzjazmem zarażamy wszystkich Klientów. Gdańsk i Sopot to główne tereny działalności naszych pracowników, którzy pomagają osobom w różnym wieku zmieniać swoje podejście do ćwiczeń. 60 minutowe treningi pod okiem trenera są dopasowane do celu, kondycji oraz potrzeb i możliwości ćwiczącego. Każde spotkanie obejmuje nie tylko indywidualnie opracowany plan treningowy, ale także rozgrzewkę i stretching po ćwiczeniach.

Szczególną uwagę przykładamy do doboru ćwiczeń, które z czasem dla naszych Klientów z obowiązku zmieniają się w dobrą zabawę prowadzącą do upragnionego celu. Trening w pozytywnej atmosferze to przepis na sukces i uniknięcie szybkiego spadku motywacji. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie Ci nie tylko osiągnąć, ale i utrzymać efekty.

Trener personalny Sopot – co oferujemy?

Trener personalny w Gdańsku lub Sopocie z Fit&Fizjo Team pomoże Ci rozbudzić motywację do działania, odzyskać energię i poprawić samopoczucie. Indywidualnie opracowany plan będzie zawierać ćwiczenia najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb oraz kondycji. Dodatkowo przekażemy Ci wskazówki żywieniowe.

Prowadzimy treningi pozwalające na:

  • pozbycie się dodatkowych kilogramów i redukcję tkanki tłuszczowej,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • rozbudowę masy mięśniowej,
  • korektę wad postawy,
  • poprawę samopoczucia,
  • wzmocnienie głębokich partii mięśni, które odpowiadają za prawidłową postawę ciała (Core),
  • poprawę kondycji i wytrzymałości,
  • stabilizację osiągniętych efektów (treningi funkcjonalne i stabilizujące).

Nasz trener personalny może pomóc Ci przygotować się do testów przeprowadzanych podczas naboru do policji lub służb wojskowych. Polecamy również w 100% bezpieczne treningi dla dzieci i młodzieży.

Personalny trener Gdańsk – bezpieczne i skuteczne ćwiczenia

Każdy plan treningowy będzie idealnie dopasowany do celu, który chcesz osiągnąć. Wykwalifikowani trenerzy posiadają specjalistyczną wiedzę o metodach ćwiczeń, które pozwalają doskonalić kształtowanie sylwetki. Już po miesiącu powinieneś odczuć pierwsze efekty intensywnego treningu. Twój personalny trener będzie czuwał nie tylko nad każdym etapem opracowanego harmonogramu, ale także bezpieczeństwem. Skoryguje ewentualne błędy, które mogłyby prowadzić do nieprzyjemnych kontuzji lub przyczynić się do kształtowania nieprawidłowej postawy ciała. Zajmie się także profesjonalnym pomiarem efektów ćwiczeń.

TRENING PERSONALNY

Trening pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. Są to 60 min treningi pod okiem trenera personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od twojej kondycji, potrzeb oraz możliwości. Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu, a także stretchingu po ćwiczeniach. Dzięki treningowi personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w efektywny i bezpieczny sposób. Regularne monitorowanie postępów i kontakt z trenerem pozwoli ocenić progres treningowy, a przede wszystkim utrzymać motywację, która zostanie przekuta w widoczne i odczuwalne efekty.


Pojedynczy trening personalny:

Czas trwania: około 60 minut
Cena: 120zł

Pakiet Fit Mini:

8 treningów personalnych
Cena: 800zł

Pakiet Fit Standard:

12 treningów personalnych
Cena: 1100zł

Chcąc dokonać rezerwacji na zabiegi z zakresu fizjoterapii lub masażu na krócej niż 12h przed planowaną wizytą należy dodatkowo skontaktować się telefonicznie pod numerem 501 554 851.

Po kliknięciu przycisku poniżej zostaniesz przekierowany do Booksy w celu dokonania rezerwacji.

Przejdź do Booksy!

Chcąc dokonać rezerwacji na zabiegi z zakresu fizjoterapii lub masażu na krócej niż 12h przed planowaną wizytą należy dodatkowo skontaktować się telefonicznie pod numerem 501 554 851.

Po kliknięciu przycisku poniżej zostaniesz przekierowany do Booksy w celu dokonania rezerwacji.

Przejdź do Booksy!